Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
REGULAMIN

Drogi Gościu, 

Bardzo cieszymy się, że znajdujesz się na tej podstronie oznacza to, że jesteś o jeden krok bliżej, żeby pomóc Malinowym Hotelom. Poniżej stworzyliśmy krótki regulamin, aby przedstawić proces zakupu i wykorzystania naszych voucherów kwotowych. 

Regulamin zakupu i wykorzystania voucherów kwotowych 

 1. Voucher może zostać zrealizowany w wybranym obiekcie sieci Malinowe Hotele (Malinowy Zdrój, Malinowy Raj, Malinowy Dwór).
 2. Voucher możesz wykorzystać sam lub podarować go w prezencie bliskiej osobie.
 3. Osoba posiadająca Voucher wybiera samodzielnie rodzaj pobytu, z którego skorzysta w wybranym hotelu. Limit kwotowy na Voucherze kwotowym wyrażony jest w złotych polskich (PLN) i stanowi maksymalną wartość usług pobytowych, którą Posiadacz może nabyć w wybranym Hotelu, na podstawie Vouchera kwotowego. Voucher kwotowy może zostać wykorzystany na usługi pobytowe świadczone przez wybrany Hotel, zgodnie z aktualną ofertą wybranego hotelu.
 4. Voucher musi być wykorzystany w całości podczas jednego pobytu w Malinowych Hotelach.
 5. Voucher jest wystawiany po zaksięgowaniu pełnej wpłaty na rachunku bankowym Malinowe Hotele Sp. z. o. o.,
 6. Voucher wysyłany jest listem poleconym priorytetowym do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania pełnej wpłaty za voucher. Malinowe Hotele Sp. z. o. o., wysyła voucher za pośrednictwem Poczty Polskiej i nie ma wpływu na czas dostarczenia vouchera.
 7. Każdy Voucher jest ewidencjonowany, poprzez nadanie indywidualnego numeru widocznego na Voucherze. Vouchery zawiera informację na temat terminu ważności. Termin ważności Vouchera to 6 miesięcy od daty wydania. Vouchery są jednorazowe.  
 8. Voucher kwotowy określa kwotę, którą Posiadacz Vouchera może wykorzystać na wybrane usługi w sieci Malinowe Hotele Sp. z. o. o.
 9. Otrzymana wpłata z tytułu sprzedaży Vouchera kwotowego dokumentowana jest notą księgową, przesyłaną Klientowi wraz z Voucherem, na okoliczność potwierdzenia dokonania wpłaty.
 10. Wydanie Vouchera  nie  stanowi  sprzedaży  opodatkowanej  podatkiem  od  towarów  i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów ustawy o podatku od towarów i usług.
 11. Malinowe Hotele Sp. z. o. . nie ponosi odpowiedzialności za Voucher, który został utracony lub uszkodzony, po jego przekazaniu Klientowi.
 12. Zakup Vouchera nie jest rabatowany z tytułu posiadania kart programu "Malinowy Raj".
 13. Voucher nie podlega zwrotowi i wymianie na gotówkę.

   Zasady korzystania z vouchera 

 1. Posiadacz Vouchera kwotowego (Klient lub Osoba Obdarowana), w celu dokonania rezerwacji usługi proszony jest o kontakt z wybranym hotelem sieci Malinowe Hotele.
 2. Termin wykorzystania zakupionego Vouchera uzależniony jest od dokonania rezerwacji w danym okresie.
 3. Rezerwacja pobytu musi zawierać się w terminie ważności Vouchera.
 4. Posiadacz Vouchera zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny gotówką lub kartą płatniczą, gdy wartość świadczonej usługi pobytowej jest wyższa od wartości przedstawionego Vouchera.
 5. Przed zarejestrowaniem się w hotelu w celu rozpoczęcia usługi pobytowej posiadacz Vouchera zobowiązany jest do przekazania w recepcji Hotelu oryginalnego Vouchera.
 6. Hotel nie realizuję voucherów którym upłynął termin ważności.

Postanowienia końcowe 

 1. Klient oraz Posiadacz wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
 2. Treść Regulaminu jest dostępna na stronie internetowej oraz w recepcji hotelu. Malinowe Hotele Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany obowiązują od daty ich wprowadzenia. Zmieniony Regulamin będzie do wglądu w recepcji Malinowe Hotele Sp. z o.o.  oraz na stronie internetowej.
 3. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem będą miały zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
 4. Data opublikowania niniejszego Regulaminu: 09.04.2020r. Aktualizacja 21.08.2023r.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl